KLUBOWA ENERGIA NA SZPILKACH!

DJka, Wokalistka, Skrzypaczka Elektryczna i Saksofonistka!

Niezwykle charyzmatyczne klubowe Artystki połączyły siły i stworzyły projekt który inspiruje i tworzy trendy wsród tanecznych zespołów coverowych!

ELECTRIC GIRLS pokochała cała branża eventowa, a od dwóch lat zespół jest jednym z najbardziej rozchwytywanych na rynku. To pierwszy w Polsce projekt który występuje w składzie DJKA, WOKALISTKA, SKRZYPACZKA ELEKTRYCZNA I SAKSOFONISTKA.

Artystki za sprawą perfekcyjnie przygotowanego show, charakterystycznego wizerunku, doskonałego kontaktu z publicznością, wirtuozerii instrumentów i wokalu oraz wysokiej kultury osobistej stworzyły silną i docenianą markę.

W skład zespołu wchodzą wyjątkowo uzdolnione Instrumentalistki, absolwentki Akademii Muzycznych oraz gwiazdy topowych polskich klubów.

Wokalistka Asia Ash jest laureatką nagrody Eska Music Awards, a także finalistką programu Must Be The Music, a jej autorskie utwory wygenerowały kilka milionów odsłon w serwisie YouTube. Djką, jedna z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych miksujących kobiet młodego pokolenia.

Występ ELECTRIC GIRLS to show polegające na eneregetycznych, klubowych i popowych utworach znanych ze stacji muzycznych, mixowanych przez djkę oraz wsparte brzmieniem wokalu, saksofonu i skrzypiec elektrycznych na żywo.

To projekt będący niekwestionowaną nowością na rynku eventowym oraz bombą energetyczną na szpilkach!

VIDEO

KONTAKT